Plánujeme pro Vás novinky

Vážení přátelé, příznivci a zákazníci Veterinární praxe Mysliveček,

rádi bychom Vás seznámili s novinkami, které jsme pro Vás v roce 2017 připravili.

Během ledna 2017 rozšíříme ordinační hodiny a nabídneme možnost objednání nejen na operační zákroky, ale také v případě potřeby na běžná vyšetření a ošetření Vašeho zvířete.  Pro aktuální informace prosím sledujte naše webové stránky (www.veterinamyslivecek.cz) nebo Facebook Veterinární praxe Mysliveček, kde Vás budeme informovat, jakmile budou nové ordinační hodiny v provozu.

Plánované nové ordinační hodiny:

  dopledne odpoledne
Pondělí objednaní pacienti + operační zákroky 15:00 - 19:00*
Úterý objednaní pacienti + operační zákroky objednaní pacienti + operační zákroky
Středa 9:00 - 12:00 15:00 - 19:00*
Čtvrtek 9:00 - 12:00 15:00 - 19:00*
Pátek objednaní pacienti + operační zákroky 15:00 - 19:00*
So + Ne  pouze po telefonické domluvě  - 

* poslední pacient bude přijat k vyšetření v 18:45.

Další novinkou je digitalizace našeho RTG pracoviště, díky kterému pro Vás plynou výhody rychlého zpracování RTG snímků, jejich kvalitní archivace a dostupnost. Rovněž omezíme zátěž na životní prostředí použitými chemikáliemi.

Rádi bychom Vám poskytovali stále šiřší a kvalitnější služby, proto hledáme nejen nové kolegy a snažíme se rozšířit náš kolektiv pracovníků, ale také doplňovat a modernizovat naše přístrojové vybavení.

Vážíme si Vaší přízně a děkujeme za důvěru, kterou nám projevujete. Rovněž děkujeme za to, že udržujete vzorně pořádek v areálu naší veterinární praxe a respektujete naše ordinační hodiny a pracovní dobu.


      Za tým VPM děkuje MVDr. Jitka Myslivečková

Zpět na seznam aktualit
rolex datejust rolex calibre 2671 ladies 279173 around 12mm reddit model hunt for short.succulent workmanship is going to be abdominal price imitaiton hamilton american classic watches usa.